دختران ساپورت پوش خارجی درعکسی جنجالی بارضاعطاران

دختران ساپورت پوش خارجی درعکسی جنجالی بارضاعطاران

همیشه از خودم می پرسیدم کی باب این ساپورت ها رو باب کرده و کی این مدل رو به بازار ما آورده؟ مدلی که این روزها متاسفانه شده اولین گزینه خرید خانمهای ایرونی...مدلی که اصلا" باشئونات اسلامی سازگار و با فرهنگ ما مانوس و زیبنده نیست.

تا اینکه چندروز پیش ناخواسته پام به سایتی باز شد که توسط تبلیغ پاپ آپ بهش هدایت شدم( تبلیغی که متاسفانه بازدیدکننده رو ناچارا" و اجباری به سمت خودشون هدایت میکنن و همه جور مطلب و نوشته ای رو توی صفحاتشون نمایش میدن و این فقط بخاطربالابردن آمار وبسایت خودشونه وبالابردن رنکینگ نه چیزدیگه اما به چه قیمتی؟!)

اونم این عکس رو نمایش میداد که الگوهای فرهنگی ما و اشخاصی نظیر رضاعطاران که خودشون همه رو سوژه طنز رسانه ها میکنن توش نقش اول رو بازی میکنن.

اینا شدن الگوهای فرهنگی کشور ما...

اما یکی نیست به اینا بگه شما که حسرت عکس گرفتن با دخترای ساپورت پوش اروپایی رو داری بیا الان خودت وضع جامعه مارو ببین

همین طرف هم ساپورت پوش هست که باهاش عکس یادگاری بگیری

کاشکی ما ایرونی ها اینقدر کشته و مرده ی فرهنگ غربی ها نبودیم

کاش قدرومنزلت خودمون رو اونجوری که واقعا" هست میدونستیم.

کاش اینقدر اتو دست اونطرف آبیا نمیدادیم که بگن ایرونی ها عقده ای آزادی هستن

یکی نیست بگه شما که باشعار آزادی خودتونو اسیر فرهنگ غربی کردین یه عمره چه لذتی عایدتون شده جز بی فرهنگی وبدحجابی و فساد و انزوا و تنهایی و ... معذرت میخام قصد توهین به شخصی رو ندارم و روی صحبتم بیشتر بااوناییه که ادعای همه چی میکنن ولی خودشون از درون خالی هستن.

این که من توی فلان کشوربیگانه زندگی میکنم افتخار برای من نیست...اینکه اون کشور امکانات خوبی داره..مردمش به رفاه و راحتی هستن هنر من نیست. هنر من اینه که واسه ساختن کشور چیکار کردم ؟ چه قدم مثبتی برداشتم برای ایرانی که دم از دوست داشتنشو میزنم؟

کاشکی بجای تخریب ایران و ایرانی یه کمی یاد میگرفتیم دستامون بذاریم توی دست هم...فکرامونو بریزیم روی هم و برای آبادی وطنمون بکوشیم و اینقدر آب به آسیاب دشمنان نریزیم

رضا عطاران در کنار دختران جنجالی اروپایی در جشنواره کن فرانسه

رضا عطاران در کنار دختران جنجالی اروپایی +عکس
موضوع مطلب : عکس دخترایرانی, عکس دخترخارجی, عکس دختردبیرستانی, دخترفراری, دخترخیابانی, عکس دختران ساپورت پوش, دخترتهرانی, عکس دختردرفیس بوک

/ 0 نظر / 29 بازدید