نقدی بر ماه عسل و آقای احسان علیخانی

نقدی بر مجموعه " ماه عسل"

 

چند قسمت از این مجموعه ماه عسل به اجرای آقای احسان علیخانی در شبهای ماه رمضون مخصوصا" اون قسمتی که درباره ی طلاق و بازگشت زوج های طلاق گرفته تهیه شده بود رو دیدم که یه جورایی خوشم نیومد از چندتا قضیه:

یکی اینکه آقای علیخانی که خودشم یه مرده همش از خانم ها جانبداری میکنه درصورتیکه بیشتر مشکلات ریشه ای خانوادگی از خانمها نشإت میگیره نه آقایون...ایشون همش سعی میکنن زنها رو مظلوم و آقایون رو ظالم جلوه بدن...نمیدونم چرا؟

حرف دیگم اینه:

وقتی تورم داره کمر مردم رو میشکنه آیا ایشون میتونن برای مشکلات خانوادگی مردم تصمیمی بگیرن یا کمکی بکنن؟

الان چندین ساله که یارانه داره به مردم نقدا" پرداخت میشه...دستشونم درد نکنه...همینم غنیمت بوده برای خونواده هایی که حتی نون شبم نداشتن یه وقتایی...ولی یارانه هیچ افزایشی پیدا نکرده...از اولش ثابت بود تا الان...ولی این تورم بوده و قیمت ده تا بیست مایحتاج مردم که روزبه روز داره بالاتر میره...با این وجود مردم ما خیلی خوب مردمی هستن...تحمل میکنن.صبر میکنن و بازم ادامه میدن...ثابت قدم تر از پیش.

حالا این آقای علیخانی که با تیپی که هرروز یه جوریه لباس می پوشه و هر سال با دکورهای میلیونی و میلیاردی جدید میاد جلوی دوربین و فقط زورش به آدمای مظلوم و بدبخت می رسه که بکشوندشون جلوی چشم میلیونها ببیننده تلویزیون آیا چه کمکی میتونه به اونا بکنه؟

یه بار شد که این هزینه ها رو خرج فقر فقرا کنه؟ و خودش با لباسی ساده توی دکوری ساده برنامه اجرا کنه؟

اخیرا" هم این آقا با یه طرح خنده دار از مردم میخاد که کلیپ تیتراژ برنامه درست کنن و برای رفع بیکاری براش ارسال کنن که پخش کنه.

نمیدونم دوستان من نظرمو گفتم و برام مهم نیست که درسته یا غلط ولی به نظر من

این درست مصداق آب در هاون کوبیدنه...

 

کاش می شد این پست منو آقای علیخانی میخوند و یه فکر اصولی برای برنامه ای که باب افطار رو به روی روزه داران باز میکنه میکرد...

کاش...
موضوع مطلب : نقدی بر تلویزیون, نقدمجموعه ماه عسل, برنامه تلویزیون در ماه رمضان, ماه عسل, برنامه ماه عسل, احسان علیخانی, سریال های ماه رمضان

/ 0 نظر / 19 بازدید